top of page

Yemek Yolculuğumuz

Kaya Palas Hotel, sade ve samimi yemekler sunma fikrinden ilham alan benzersiz bir mekandır. 2000 yılında açıldığımızdan beri taze ve sürdürülebilir malzemeler kullanarak tüm misafirlerimiz için benzersiz bir yemek deneyimi geliştirdik ve sizi daha önce benzerini yaşamadığınız bir lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz.

Klasik tariflerden new age lezzetlere kadar her bir yemeğimiz, kaliteli lezzetleri basit ama tatmin edici bir biçimde sunma tutkumuzu yansıtır. Gelin ve lezzetlerimizin tadına varın. Sizi bekliyoruz.

İletişim
Cafe

Ekibimizle Tanışın

Önemli İsimler

Kaya Palas Hotel personeli sihirli dokunuşlarıyla her gün müşterileri cezbetmeyi başarıyor. Harika çalışanlarımız sayesinde müşteriler tekrar tekrar gelmek istiyor. Onlarla ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Bartender

M. Aksu

Mutfak Müdürü

M. Aksu, Kaya Palas Hotel ekibine yeni katıldı. Yaratıcı, enerjik ve harika bir takım oyuncusu olarak, büyümekte olan işletmemize mükemmel bir katkı sağlıyor. Gelin ve onun profesyonel yaklaşımını kendiniz görün!

Daha Fazla Bilgi
Smiling Chef

F. Yılmaz

Etkinlik Koordinatörü

F. Yılmaz, Kaya Palas Hotel ekibinin en eski üyelerinden biridir. Cana yakın bir insandır ve hizmet kalitesinin müşteriyi bağlayan ya da küstüren şey olduğunu bilir. Hemen uğrayın ve bu harika Etkinlik Koordinatörü ile tanışın.

İletişim
Hostess

D. Güner

Bar Görevlisi

D. Güner, şehrin en başarılı restoranlarında çalıştıktan sonra ekibimize katıldı. Gerçek bir yemek sevdalısı ve detay odaklı bir çalışan olarak, beklediğimizden de iyi bir Bar Görevlisi olduğunu gösterdi.

İletişime Geçin
bottom of page